31
leden
2012

Instalace Canon imagePRESS C6000 a imagePRESS 1110 v FPS Repro

Instalace Canon imagePRESS C6000 a imagePRESS 1110 v FPS Repro

V rámci rozšiřování našeho digitálního tiskového centra a zvyšování kvality produkce jsme se rozhodli pro pořízení dvou tiskových strojů imagePRESS, Canon C6000 a 1110. Instalace a zavádění výroby proběhlo v lednu letošního roku. Nyní vám nabízíme digitální tisk v ofsetové kvalitě.

Canon imagePRESS C6000 je barevný digitální tiskový stroj s maximálním formátem 330x480 mm. Zvládne vytisknout až 60 barevných stran za minutu, maximální plošná hmotnost potiskovaného materiálu je 350g/m2. Kvalita tisku je srovnatelná s ofsetovou produkcí díky V-toneru, který k fixaci nepoužívá olej, ale pouze teplotu a tlak. Díky tomu je možné potisknout celou řadu materiálů s různými povrchovými úpravami ve stejné kvalitě. Stroj je vybaven zásobníky s podporou vzduchu a ultrazvukovou detekcí dvojitého podání, potíže je tedy možné vyřešit bez přerušení provozu. Zařízení je vybaveno finišerem V1 pro vytváření brožur přímo ve stroji.

Druhý stroj Canon imagePRESS1110 je černobílý digitální stroj který nabízí rychlost produkce 110 stran za minutu a to pro jakoukoliv plošnou hmotnost potiskovaného materiálu. Lze na něm potiskovat celou škálu materiálů, od papíru, přes samopropisovací materiály, přebaly, předtištěné listy pro personalizaci nebo například průhledné folie a samolepky. Rozlišení tiskárny je 1200dpi s 256 odstíny šedé. Díky tomu je možné vytvořit velmi čisté plochy a ostré obrazy, linky či text. Zařízení je vybaveno finišerem V1 a velkokapacitním vykladačem s velmi přesným snášením potištěných archů. Před následným zpracováním archů není nutné střásání, skládání apod.

Oba stroje jsou vybaveny technologiemi pro přesnou registraci. Díky tomu se značně snižuje množství makulatury a klesají náklady na vytištění zakázky. V kombinaci s vysokou kvalitou a produktivitou vám můžeme vaše zakázky připravit „Just in Time“.

Categories: Novinky z FPS Repra